Learning & Teaching English
 • (067) 350-33-90 Замовити дзвінок
  • Пн-Пт 9:00 до 18:00
   Сб-Нд: вихідний
  • Замовлення через сайт приймаються цілодобово
   Опрацювання та доставка замовлень — з 9.00 до 18.00 щоденно, крім суботи та неділі

Видавництво

"Лібра Терра" є українським видавництвом, яке спеціалізується на виданні навчально-методичної літератури та інших засобів з навчання англійської мови з 2004 року.

Пріоритетом у нашій роботі є забезпечення учнів і вчителів якісною навчальною літературою. Керуючись ним, ми намагаємося йти шляхом постійного удосконалення, бути креативною, відкритою до нових і цікавих ідей видавничою командою, яка не втомлюється вивчати найкращий вітчизняний та зарубіжний досвід у виданні навчальних засобів, шукати творчих і досвідчених авторів, оновлювати зміст наших видань, шукати нові підходи у дизайнерських рішеннях, намагаючись досягнути синергії вербального і невербального.

Разом із авторами, які співпрацюють з нашим видавництвом, відчуваємо відповідальність за якість своїх продуктів, якими є підручники і навчально-методичні комплекси і з якими в різних куточках нашої країни працюють школярі і вчителі.

Видавництво підтримує впровадження нових педагогічних технологій та займається розробкою інноваційних продуктів. Сьогодні, коли Україна стоїть на шляху впровадження європейських стандартів в іншомовну освіту, ми пишаємося тим, що змогли першими представити моделі Європейського мовного портфоліо для українських школярів, які пропонують якісно новий, інноваційний підхід до вивчення іноземних мов для різних вікових категорій учнів.

"Лібра Терра" бере участь у форумах видавців, у національних конкурсах і виставках сучасних засобів навчання, у науково-практичних семінарах, організованих МОНУ та АПН України.

 

ГРИФ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Навчально-методичні комплекти, підручники і посібники, представлені нашим видавництвом Вашій увазі, пройшли науково-методичну експертизу щодо відповідності чинним програмам з англійської мови для загальноосвітніх навчальних закладів України, сучасній методиці та мовним й літературним нормам і отримали відповідні грифи Міністерства освіти і науки України, а, отже, є схваленими і рекомендованими для використання у навчальних закладах України.

НАШІ НАГОРОДИ

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
×