Learning & Teaching English
 • (067) 350-33-90 Замовити дзвінок
  • Пн-Пт 9:00 до 18:00
   Сб-Нд: вихідний
  • Замовлення через сайт приймаються цілодобово
   Опрацювання та доставка замовлень — з 9.00 до 18.00 щоденно, крім суботи та неділі

Питання-відповідь

Наявність видань та особливості змісту

Що означає "Підручник з англійської мови для 5-го класу (1-й рік навчання)"

В Україні в деяких загальноосвітніх школах (не спеціалізованих) вивчають дві мови. Першу мову з першого класу, другу - з п'ятого класу. Тому, якщо дитина вчила з 1-го класу будь-яку (крім англійської) мову, а з 5-го класу почала вивчати англійську, то вона буде вчитися за підручником "Підручник з англійської мови для 5-го класу (1-й рік навчання)", відповідно у 6-му класі за підручником " Підручник з англійської мови для 6-го класу (2-й рік навчання)". У сьомому - "Підручник з англійської мови для 7-го класу (3-й рік навчання)" і т.д.

Дитина, яка вивчає англійську з 1-го класу у 5-му класі вчиться за підручником (наприклад, таким як наш) " Підручник з англійської мови для 5-го класу (5-й рік навчання)" , у 6-му класі " Підручник з англійської мови для 6-го класу (6-й рік навчання)", у сьомому відповідно " Підручник з англійської мови для 7-го класу (7-й рік навчання)".

Що таке НМК?

НМК - це абревіатура від "навчально-методичний комплект". Його мінімальний склад - це підручник + робочий зошит. В наших НМК є ще аудіододаток, методичний посібник для вчителя. До деяких НМК входять також книга для читання, зошит з граматики, відеододаток (або мультимедійний - це одне і те саме в нашому випадку). В інтернет-магазині ми подаємо кожний компонент НМК окремо, оскільки треба надати можливість замовляти, якщо треба різні компоненти окремо або у різних кількостях. Але при цьому НМК не перестають бути НМК так, як усі компоненти взаємоінтегровані структурно і змістовно у систему, де головним компонентом вважється підручник.

Чи відрізняються між собою Робочий зошит до підручника "English with Smiling Sam 2" 2019 року видання і 2022 року видання?

Навчальна література (підручники, робочі зошити тощо) проходили науково-методичну експертизу і отримали відповідні грифи МОНУ, про що свідчить певний номер наказу і з певною датою у кожному. Щороку Видавництво тиражує те чи інше видання саме у редакції, якій надано гриф. Отже, видання різних років не містять ніяких змін. Тому робочі зошити для 2-го класу містять одну і ту саму редакцію, хоча тиражування відбувалось у різні роки: 2019, 2020 чи 2022.

Де взяти тексти для аудіювання до підручника?

Такі тексти знаходяться в посібниках для вчителя "Методичні рекомендації" або "Книга для вчителя". Аудіододатки, що містять такі тексти в аудіо форматі знаходяться на сайті у розділі "Аудіододатки для вільного завантаження" або у продажу на CD диску (шукайте відповідну категорію у каталозі і знаходьте відповідний аудіододаток).

Чим відрізняється підручник автора О.Карпюк від підручника авторів О.Карпюк та М. Ростоцької?

Це абсолютно різні підручники, написані за програмами для різних типів шкіл і передбачають різне годинне навантаження в тиждень. Знайомтесь докладніше на сайті, обравши відповідні видання у відповідних категоріях каталогу книжкової продукції. Ви можете також переглянути демонстраційні зразки.

На який клас розрахований навчальний посібник "Граматичний практикум"?

Навчальний посібник "Граматичний практикум". Робочий зошит з граматики для старших класів" можна використовувати, починаючи з 8-9 класу. Вправи в рамках кожного розділу подано в порядку нарощування рівня складності їх виконання. Тому початкові вправи кожного розділу є легшими , а для учнів 10-11 класів підійдуть вправи, що містяться в кінці розділу.

Автори також забезпечили посібник ключами до всіх завдань. Тому видання можна використовувати у самостійній роботі усім, хто повторює чи систематизує свої знання та уміння з англійської граматики.

Чи видає "Лібра Терра" розв’язки до підручників О.Карпюк?

Ні. Видавництво не підтримує такий "тип навчання".

Чи можна навчатися по підручникам О.Карпюк самостійно?

Ці підручники створено за навчальними програмами для використання в навчальному процесі, який передбачає, крім самостійної роботи, також взаємодію учнів один з одним (що важливо для навчання спілкуванню) та з вчителем. Окрім підручника в процесі навчання використовуються інші компоненти комплекту: робочі зошити, книги для читання тощо. Тому підручники не варто розглядати як книги для самостійного вивчення.

Чи підходять зошити авт. О.Карпюк за старою програмою до підручників авт. О. Карпюк за новою програмою?

Попередня серія підручників за старою програмою різниться від серії підручників за новою програмою концепцією, структурою і змістом. Оскільки робочий зошит є компонентом навчально-методичного комплекту, який структурно і змістовно інтегрується із підручником як ядром комплекту, то й зошити, створені у комплекті з одним підручником не можуть підходити до іншого.

Цікавить, чи є зошит для контролю з англійської мови для 4-го класу?

Так, є. Тестовий збірник для 4-го класу йде в комплекті з робочим зошитом, функцію тестового контролю також можуть виконувати інтерактивні завдання, що містяться на мультимедійному додатку до підручника.

Чому у підручнику з англійської мови для 11 класу О.Карпюк (рівень стандарт) немає текстів для аудіювання?

Тексти для аудіювання з англійської мови для 11 класу є в посібнику для вчителя "Методичні рекомендації" та в аудіододатку до підручника.

Підкажіть, будь ласка, рік видання підручників для 10 і 11 класів

Підручники для вказаних Вами класів у редакції, що отримала Гриф МОНУ (10 клас - у 2023 році та 11 клас - у 2019 році) друкуються у видавництві щорічно. Тому підручник, наприклад, для 11 класу, відтиражований у 2020, 2021 (чи інших роках) буде один і той самий.

Чи є у Вас папка для вчителя до НМК "English with Smiling Sam 4" (автор О. Карпюк)?

Ресурсна папка для вчителя є у наявності. У нашому інтернет-магазині можете детальніше ознайомитись з папкою та придбати за бажанням.
Посилання на папку: ресурсна папка 4 клас НУШ

Чи є у Вас книга для вчителя до 7 класу (нове видання)?

Є посібник для вчителя "Методичні рекомендації до НМК "English 7" для 7-го класу" автора Карпюк О. Д., у якому містяться методичні рекомендації, календарне планування та поради для вчителя.

Аудіододатки та мультимедійні програми

Як встановити відеододаток за допомогою коду доступу?

Якщо Ви купуєте відеододаток з підручником, у Вас є код доступу (треба стерти скетч-покриття) і покрокова інструкція на тій же сторінці. У разі, якщо Ви купуєте відеододаток без підручника, Вам надсилається код доступу і ксерокопія цієї сторінки з тою ж інструкцією.

Відеододаток до підручника завантажується з інтернету з вказаного на інструкції (ксерокопії першої стор підручника) джерела. На цій сторінці є покрокова інструкція, дотримуючись якої, можна встановити відеододаток на обраний Вами пристрій (комп'ютер або планшет (Андроїд).

Відповідно до інструкції треба зайти на вказаний сайт, на ньому обрати відповідний клас. Під час натискання завантажується спочатку програмка, яка покроково веде користувача до місця, де запитує код доступу. Тоді його треба ввести у відповідне віконце і, підтвердивши, завантажити програму.

Чому мені після оплати за відеододаток прийшов не диск, а ксерокопія першої сторінки підручника з ключем-кодом?

В звязку із тим, що багато сучасних комп’ютерів не мають дисководу, а також з поширенням планшетів, у видавництві в останні роки мультимедійні програми продаються не на дисках, а шляхом завантаження з інтернету за допомогою коду доступу. Він надається користувачу, який купує цю програму, складається з набору цифр-літер і є індивідуальним для кожного.

Що є озвученим в аудіододатку до підручника О.Карпюк?

У підручнику є завдання із відповідним позначенням. Як правило, це деякі тексти для читання. обов’язково – тексти для аудіювання, пісні і вірші.

Чим відрізняється аудіосупровід від мультимедійного додатку? Чи входить до мультимедійної програми матеріал з аудіододатку?

Аудіо призначено для аудіопрослуховування. Мультимедійна програма – це комп’ютерна програма з інтерактивними завданнями, тестами для тренування і контролю учнівських навичок з лексики, граматики, письма та читання. Це є завдання, які не входять до підручника чи робочого зошиту. У мультимедійній програмі містяться також анімація пісень і віршів з підручника, які за допомогою аудіосупроводу можна тільки прослуховувати.

Встановила програму-відеододаток з диска English 1, зберегла її, але кожен раз комп’ютер запитує наявність диску в компютері. що робити?

Програма-відеододаток до підручника для 1 класу автора О.Карпюк працює тільки з диском в дисководі. Щоб програма працювала без диску. потрібно придбати серійний номер програми (його ціна 40 грн.) і встановити на зручний Вам пристрій (комп’ютер / планшет).

Як завантажити аудіоуроки з англійської мови?

Ви, напевно, маєте на увазі аудіододатки до підручників. Аудіододатки для вільного завантаження знаходяться у розділі "Завантажити". Інші аудіододатки є платними. Вони, містяться на дисках, які можна придбати. Обирайте потрібну категорію і товар в нашому інтернет-магазині.

Підкажіть, як завантажити аудіододаток до підручника з англійської мови для 7 класу?

У горизонтальному меню натисніть на кнопку "Завантажити", знайдіть опцію "Аудіододатки для вільного завантаження". Там знайдіть, до прикладу, "Аудіододаток до підручника "Англійська мова" для 7-го класу загальноосвітньої школи (~97 Мб, ZIP)" Натиснувши на нього, збережіть Ваш файл у відповідному місці.

!!! Це архівований zip файл, на завантаження якого треба почекати деколи до 3 хв (залежить від швидкості Вашого Інтернет-з'єднання). У вкладці "завантаження/загрузки" (яка виринає в інтернеті) клікайте на відповідному рядку тоді, коли завантаження буде готове. Слухайте на здоров'я =)

Як придбати у вас відеоматеріали до підручника з англійської мови для 3 класу автора О. Карпюк в електронному вигляді?

Придбайте серійний номер програми відеододатку, зайдіть на сайт https://www.ilesson.com.ua/en3 вкажіть дані та завантажте відео додаток на Ваш пристрій (комп’ютер чи планшет).

Продаж і доставка

Який термін доставки замовлення?

Термін доставки замовлення складає від 3 до 7 днів. Це залежить від компанії-перевізника. «Укрпошта» виконує доставку від 5 до 7 днів. «Нова пошта» – до 3 днів.

Чи існує система знижок?

Так, у видавництві існує система знижок. Детальніше ознайомитись із системою знижок можете за посиланням: знижки

На підручнику з англійськоі мови за новою програмою написано безкоштовний аудіододаток. як його отримати?

На підручниках нашого видавництва дещо інший надпис: "+ безкоштовна мультимедійна програма (див. розворот титула)".

Саме на розвороті титульної сторінки міститься серійний номер, за яким можна встановити цю програму (відеододаток) з інтернету. Цей номер знаходиться на сторінці під скетч-покриттям (як на телефонній картці). Внизу міститься інструкція що з цим робити.

Можливо Ви придбали "піратський" підручник?

Замовляли ліцензію на програмне забезпечення, платіж через банк здійснили , але смс з ключ - кодом так і не прийшов. Що робити далі?

Зверніться, будь ласка, у відділ реалізації видавництва (067) 350-33-90

Під час стирання скретч-покриття, був пошкоджений ключ-код. Що робити?

Надішліть, будь ласка, фото сторінки з пошкодженим ключ-кодом (скреч покриттям), а також одну сторінку словника, що знаходиться наприкінці підручника на електронну пошту видавництва libraterratr@i.ua. Після того, як відділ реалізації отримає такий електронний лист, Вам на ел. пошту буде надіслано новий ключ-код.

Чи буде знижка, якщо я замовлю багато примірників зошита з граматики “Grammar Practice Book 8”?

При замовленні від 30 зошитів з граматики надається додатково знижка -5%.

Не знайшли відповідь на своє запитання?
Ви можете залишити своє запитання та отримати відповідь на e-mail
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
×